Zapisy na zajęcia 2023/2024

Cudownie, że tu trafiliście!
To znak, że szukacie zajęć dla dzieci lub dorosłych w naszym pięknym Olsztynie 🙂
Nasz Klubik mieści się na Zatorzu przy ul. Szewczenki 7/19.

Startujemy z zajęciami od 4 września. W tym roku mamy dla Was kilka nowości oraz już Wam dobrze znane propozycje. Opłaty za zajęcia są w systemie abonamentowym i bez względu na ilość zajęć w miesiącu opłata jest stała (z wyjątkiem miesięcy ferii zimowych oraz wakacyjnych). Nie prowadzimy odpisów za nieobecności bądź dni wolne, chyba że zajęcia nie odbywają się z winy instruktora.

Zajęcia popołudniowe jakie oferujemy w tym roku są przeznaczone dla dzieci od 4,5 do 12 lat oraz dla dorosłych. Dodatkowo znajdziecie też zajęcia naukowe dla dzieci – Zdobywcy Wiedzy z Kreatidu (ale tu o zapisach poinformujemy Was kiedy indziej). Prócz zajęć ruchowych znajdziecie także w naszej ofercie eko!plastykę oraz rękodzieło dla dzieci i młodzieży.

Dla rodzinnych duetów oraz dzieci młodszych przygotowaliśmy Kalendarz Wyjątkowych Spotkań z naszymi animatorami. Będą to bale, zajęcia rozwijające oraz liczne spotkania okolicznościowe. Szczegóły niebawem.

Nasze wszystkie zajęcia regularne odbywają się „za zamkniętymi drzwiami”, czyli Rodzic w czasie trwania treningów lub warsztatów ma chwilę dla siebie 🙂

Zapraszamy do zapisów do interesujących Państwa grup.

Niestety doba nie jest z gumy i nie jesteśmy w stanie utworzyć na tę chwilę więcej propozycji.
Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do naszych cyklicznych wydarzeń, bali oraz animacji!

Do zobaczenia!

Karolina, Bożena, Sylwia, Julia 🙂
Link do zapisów https://forms.gle/NvPFgnvMx729sPp47