Zapisy na nowy rok artystyczny 2022/2023

Tak, tak zgadza się! To ten post, na który wszyscy czekają
Ruszamy z zapisami na nowy sezon artystyczny 2022/2023 w Klubiku. Jak w latach ubiegłych stawiamy na jakość, a nie ilość w grupach więc na wszystkie zajęcia obowiązują ścisłe limity wiekowe oraz ilościowe.
Poniżej znajdą Państwo aktualny grafik naszych zajęć, które ruszają od 5 września.
❗Opłaty za zajęcia stanowią miesięczny abonament za udział, bez pojedynczych wejść (jedynie istnieje jednorazowe wejście na pierwsze zajęcia w kwocie 25 zł, o które zostaje pomniejszony abonament jeśli dziecko zdecyduje się pozostać w grupie) . Koszt jest stały każdego miesiąca bez względu na ilość dni treningowych (wyjątkiem są jedynie miesiące z feriami zimowymi)❗
W formularzu zapisów opisaliśmy dokładnie każde zajęcia, by mieli Państwo pewność dołączenia do odpowiedniej grupy wiekowej. oraz tematycznej.
Nasze wiadomości mailowe wpadają ostatnio do spamu – pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Jednak jeśli w ciągu 2 dni od złożenia zgłoszenia nie otrzymają Państwo od nas żadnej informacji prosimy o kontakt telefoniczny. Nie pozostawimy nikogo bez wiadomości zwrotnej.
W tym roku na kilku zajęciach obowiązywać będą odpowiednie stroje. Informacja również zostanie przekazana Państwu po dokonaniu zapisów.