ZAPISY NA SEZON 2019/2020

Nadszedł ten dzień kiedy zaczynamy zapisy na nowy sezon 
Kto z nami był w zeszłym roku ten wie, że mamy ścisłe limity miejsc, więc kto pierwszy ten lepszy 
❗️Na zajęcia Girls Power pierwszeństwo zapisów maja dziewczynki z ubiegłego roku❗️
Wszystkie zajęcia zaczynamy od 9 września 2019 r.

✍️Link do zapisów: https://forms.gle/cvbRhrMkwffjBu889

Opis zajęć tanecznych:
👉Disco-dance to zajęcia dla dziewczynek od 5 do 7 lat, które podczas zajęć poznawać będą energiczne choreografie taneczne. Dzięki tym zajęciom dzieci poprawiają swoją koordynację ruchową oraz mobilność ciała.
👉Hip-Hop Kids to zajęcia dla dziewczynek oraz chłopców od 5 do 7 lat, którzy zaczynają swoją przygodę z tańcem. Zajęcia oparte są na ulicznych stylach tańca.
👉Tańce-Turlańce to oferta dla najmłodszych od 2,5 do 4 lat. Dzieci przez 30 minut poprzez zabawę do piosenek dla dzieci poznają swoje ciało, poprawiają koordynację, poznają kolory, strony itd. Zajęcia z wykorzystaniem kolorowych chust, grzechotek oraz piłeczek.
👉Tańczące Brzdące to zajęcia dla chłopców i dziewczynek od 5-6 lat. Dzięki rozmaitym stylom tanecznym dzieci poznają różne techniki tańca. Nie ograniczają się w ten sposób do jednego stylu.
👉Girls Power to grupa reprezentacyjna Klubiku wieku 7-10 lat. Od tego sezonu trenować będziemy 2 razy w tygodniu, by móc wziąć udział pierwszy raz w turniej tańca  Mieszane style taneczne, rozciąganie – to podstawowe założenia zajęć.
👉Roztańczone Motylki to grupa dziewczynek w wieku 5-6 lat, które przenoszą się w krainę bajek. Zmieniamy się w baletnice i księżniczki ucząc się przy tym prawidłowej postawy, koordynacji ruchowej oraz podstawowych ćwiczeń z tańca klasycznego.

Zajęcia plastyczne:
👉Tańcowała igła z nitką – to nowatorskie zajęcia skierowane do dzieci od 7 lat. Spotykać będziemy się co dwa tygodnie. Na zajęciach dzieci zdobędą umiejętności szycia ręcznego. Będziemy szyć różnymi ściegami, pracować z różnymi materiałami. Stworzymy maskotki, torby, poduszeczki i wiele innych cudownych rzeczy 
👉Eko!Plastyka to zajęcia dla dzieci od 5 lat, podczas których wykonujemy prace plastyczne z wykorzystaniem różnych technik oraz materiałów wtórnych.
👉Ceramika dla Smyka to zajęcia regularne dla dzieci od 5 lat. Podczas zajęć dzieci nauczą się pracować z gliną. To idealny materiał do ćwiczenia cierpliwości oraz własnej wyobraźni